Alanya Led Aydınlatma

Hakkımızda

Hakkımızda

Alanya Led Aydınlatma

Alanya Led Aydınlatma MT LED şirketinin alt markasıdır. Modern binalardaHotellerde ve Yeni nesil Residence Binalarda  Dış  cephe led aydınlatmalarında  mimari yapıya görsel detay katmak üzere göz zevkine hitap eden  tasarımlar yapmaktayız.

Tasarımları ve uygularımını yapmakta olduğumuz mimari led aydınlatma projelerinde sadece yapıya estetik katmakla kalmayıp çevre ve yapının bulunduğu konuma görede aydınlatma projeleri hazırlıyoruz. Bina Led Giydirme, Yazı yazma, görsel detay  gösterme özelliklerine sahip olan kendi üretimimiz  ürünlerimiz sayesinde pazar farkındalığı yaratıyoruz.

Alanya Led Aydınlatma olarak mimari yapının proje mimarı tarafından hazırlanan proje hatlarına dikkat ederek  ürettiğimiz ve farklı amaçlar için kullanılan kontrol edilebilir aydınlatma teknolojisi olan dmx linear ve dmx pixel ürünlerimizi binalarda kontür, çizgisel veya noktasal hatları vurgulamak için kullanıyoruz. Cephe boyama yani kontrol edilebilir RGB DMX Wallwasher ve DMX Garden ürünlerimiz sayesinde ise geniş ve yüksek cepheleri renklendirerek farklı ambiyanslar orataya çıkartıyoruz. Ürünlerimizi benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri her ürünün firmamızda üretilmesidir. 

İşlerimiz

Referanslarımız

Farklı sektörlere özel olarak hizmet verebilecek geniş bir yelpazeye sahip olan Alanya Led Aydınlatma güçlü, güvenilir ve profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Her biri alanında uzman olan kadrosu, iş ortakları için zamanında ve hızlı çözümler üretmektedir.

Kurt Safir Euro 21

Mimari Led Aydınlatma

Kurt Safir Euro 21

Mimari Led Aydınlatma

Kurt Safir Euro 21

Mimari Led Aydınlatma